Firma gwarantuje sprawne usunięcia prawie każdego rodzaju usterek sprzętowych oraz systemowych. W trakcie diagnostyki wstępnej z wykryciem wady bezwłocznie kontaktuje się z klientem co do informacji o usterce, podając cenę naprawczą – gdzie klient sam decyduje o naprawie własnego sprzętu, bez dodatkowych kosztów manipulacyjnych.

Częste problemy komputerów to między innymi brak możliwości włączenia sprzętu, restarty pulpitu systemowego, lub zalanie klawiatury w notebooku, a także całkowita utrata danych na dyskach twardych.
Dla tego firma TOMINET służy pomocą przy takich usterkach sprzętowych oraz systemowych.

UWAGA – Za udzieloną pomoc – np. wstępną diagnozę na miejscu, lub ważne wskazówki – nie pobieramy opłat.

Często klienci dostarczają do serwisu podzespoły z zapytaniem czy warto z tym co kolwiek robić i naprawiać, a przede wszystkim jakie będą koszty naprawy sprzętu. My przyjmujemy prawie wszystkie uszkodzone podzespoły IT a jeśli naprawa nie poniesie skutków to firma nie pobierze żadnych opłat dodatkowych lub zrezygnuje bez dodatkowych opłat manipulacyjnych i klient może odebrać sprzęt bez dodatkowych kosztów.
Jeżeli nie znalazłeś na tej stronie potrzebnych Ci informacji, zadzwoń do nas, a szybko i rzeczowo wyjaśnimy Twoje wątpliwości. W razie potrzeby firma ta dojedzie na miejsce i naprawi sprzęt lub uszkodzone oprogramowanie systemowe, czy pojedynczą aplikacje na miejscu, lub odbierzemy uszkodzony zestaw czy laptopa i dostarczymy do serwis a przed naprawą podamy koszt usługi oraz wymiany części ale ty sam zdecydujesz o naprawie.