Sprzedaż zestawów komputerowych

Wysłany dnia: 3 stycznia, 2019 Wysłane przez: tominet Komentarze: 0

Sprzedaż zestawów komputerowych

Optymalne rozwiązanie dla domu i firmy.

Komputery Vidawa Entry zostały stworzone z myślą o firmach z sektora publicznego, jak i komercyjnego. Wysoka jakość produktów potwierdzona licznymi certyfikatami powoduje, że są to narzędzia do bezpiecznej i wydajnej pracy. Elastyczna konfiguracja urządzeń z tej serii umożliwia dostosowanie się do wszelkich wymagań stawianych przez użytkowników. Wszechstronna Entry spełnia również potrzeby Klientów indywidulanych.

Rozrywka dla wymagających.

Vidawa Play to wybór dla wymagających i nie uznających żadnych kompromisów użytkowników. Ekstremalna moc, wysoka jakość wyświetlanej grafiki i agresywna konstrukcja umożliwiają rozrywkę w najbardziej zaawansowanych trybach, przy zachowaniu wysokiej płynności oraz maksymalnej liczbie wyświetlanych detali. Komputery z tej serii można w łatwy sposób rozbudowywać, co daje nieograniczone możliwości każdemu wytrawnemu graczowi.

Zapraszamy do kontaktu z nami co do przygotowania oferty zakupu zestawu komputerowego i podzespołów.

Czytaj więcej …

Komputery ADAX są obecne na polskim rynku od 1993 roku. ADAX łączy pokolenia, a liczba zadowolonych użytkowników zbliżyła się już do 1,5 miliona. W tym czasie ADAX stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek sprzętu IT w Polsce. Nasze komputery są obecne w wielu szkolnych pracowniach informatycznych w całym kraju.

Atutem sprzętu komputerowego ADAX jest trwałość i niezawodność.

Czytaj więcej …